Realizujemy wymagające projekty!

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe.

Z myślą o kliencie

Współpraca

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, co i jak usprawnić w działaniu Twojej firmy w zakresie polityki kadrowej, nie wiesz jak zatrudnić większą liczbę pracowników lub nie jesteś w stanie zrobić tego we własnym zakresie, to Antares Company jest właśnie dla Ciebie.

Wszystkich pracodawców oraz przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych rozwiązań biznesowych zapraszamy do współpracy. Dostosowujemy bieżące działania do skomplikowanych i stale zmieniających się potrzeb naszych klientów w zakresie procesów rekrutacyjnych. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych zbieramy i poddajemy dogłębnej analizie bardzo dużą ilość danych i na ich podstawie przedstawiamy kandydatury na oferowane przez pracodawcę stanowisko.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych, testujemy innowacyjne metody rekrutacyjne i sprawdzamy najnowsze trendy, aby proces rekrutacji był jak najkrótszy i jak najbardziej skuteczny.

Rekrutujemy w wielu branżach, jednak najczęściej wyszukujemy kandydatów w obszarach takich jak logistyka, produkcja, gastronomia, prace wykończeniowe, prace montażowe. Zapewniamy odpowiednią wiedzę i umiejętności we właściwym czasie. Posiadamy doświadczenie w poszukiwaniu miejsc pracy jak i pracowników na rynkach zagranicznych. Pomagamy w organizacji wszystkich dokumentów związanymi w wyjazdami za granicę jak i zatrudnieniem w Polsce dla obcokrajowców.

Jesteśmy Twoim partnerem, przekaż nam realizację swoich procesów rekrutacyjnych i skup się  na realizacji najważniejszych celów biznesowych Twojej firmy.

Nasze usługi

Pośrednictwo pracy oferowane przez Antares Company jest jedną z podstawowych usług realizowaną na rzecz osób aktywnie poszukujących pracy oraz pracodawców poszukujących pracowników. Dzięki współpracy z podmiotami poszukującymi kandydatów na stanowiska w swoich strukturach oraz dzięki dostępowi do własnych baz aplikacji osób poszukujących pracy  możemy przeprowadzać skuteczne procesy rekrutacyjne łącząc odpowiednie osoby z  najlepszymi dla nich miejscami pracy.

 

Kto i w jaki sposób może skorzystać z pośrednictwa pracy w Antares Company?

 • Kandydaci poszukujący pracy mogą uzyskać informacje o ofertach pracy, skorzystać z pomocy doradcy personalnego lub sprawdzić i skonsultować ewentualne możliwości ścieżki rozwoju zawodowego.
 • Dla pracodawców nasza usługa to możliwość skorzystania z doboru najlepszych kandydatów z bazy potencjalnych pracowników jakimi dysponuje Antares Company lub zrealizowanie skutecznych procesów rekrutacyjnych w oparciu o przeprowadzoną analizę potrzeb pracodawcy.

Jakich korzyści dostarcza usługa pośrednictwa pracy?

 • Oszczędność czasu i większa efektywność w poszukiwaniu pracy dzięki dostępowi do ofert pracy w konkretnej branży.
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz przekwalifikowania zawodowego dzięki dostępnym kursom, wzmocnienie motywacji i autoprezentacji.
 • Przygotowanie do rozmów z potencjalnymi pracodawcami, nawiązywanie odpowiednich kontaktów i przygotowanie dokumentów aplikacyjnych.

Zapewniamy wsparcie osobom posiadającym minimum rok doświadczenia zawodowego, które planują zmianę zatrudnienia lub pragną rozwijać swoją ścieżkę kariery. Dla kandydatów, którzy poszukują nowych wyzwań i chcą realizować ambitne cele zawodowe przewidujemy wielowątkowe wsparcie w zakresie:

 • Wyszukiwania atrakcyjnych ofert pracy u naszych klientów (pracodawców z naszej bazy) skoncentrowane na określoną branżę i predyspozycje kandydata.
 • Pomoc w przygotowaniu profesjonalnego profilu kandydata w Internecie.
 • Przygotowania merytorycznego i mentalnego kandydata do rozmowy rekrutacyjnej,
 • Profilowania ścieżki kariery w odniesieniu do panujących na rynku pracy trendów i aktualnego zapotrzebowania zawodowego.
 • Propozycji szkoleń podnoszących kompetencje miękkie.

Nasz pakiet rozwoju kariery to program skierowany do osób z doświadczeniem menadżerskim oraz specjalistów poszukujących większych i nowych wyzwań jakich obecny pracodawca nie jest w stanie im zapewnić. W zależności od zakresu wsparcia okres usługi może trwać od 2 do 4 miesięcy.  

Rozwój kariery zawodowej – co zapewniamy kandydatom?

 • Pomagamy w przygotowaniu profesjonalnie opracowanych dokumentów aplikacyjnych tj. odpowiednie zdjęcie, formatowanie i układ graficzny CV, tłumaczenie CV na język obcy oraz pomagamy przy napisaniu listu motywacyjnego.
 • Analizujemy dotychczasowy przebieg kariery zawodowej i przy wsparciu dedykowanego konsultanta dobieramy najlepsze rozwiązania zbieżne z oczekiwaniami kandydata.
 • Udzielamy wsparcia w zakresie przygotowania profesjonalnego wizerunku kandydata w Internecie (LinkedIn, Goldenline, Pracuj.pl).
 • Zapewniamy udział w szkoleniach miękkich poprawiających wizerunek i zwiększających moc autoprezentacji kandydata.
 • Przygotowujemy do rozmowy rekrutacyjnej przerabiając konkretne scenariusze dla określonej branży.

Praca tymczasowa to efektywne rozwiązanie stosowane najczęściej przy obsłudze polityki kadrowej związanej z realizacją obowiązków: okresowych, doraźnych oraz sezonowych. Stosując nowoczesne metody rekrutacji wyszukujemy specjalistów i fachowców w konkretnych branżach, którzy mogą zaspokoić nagły wzrost zapotrzebowania na pracowników jaki może miejsce przy sezonowości produkcji lub wiąże się ze zwiększoną czasowo  ilością zamówień przez kontrahentów.
Dzięki współpracy z nami masz pewność, że zrekrutujemy dla Ciebie odpowiedni personel do powierzonych zadań.

Czym właściwie jest praca tymczasowa?

Praca tymczasowa jest stosunkiem pracy zawartym między trzema podmiotami: pracownikiem, pracodawcą i agencją pracy tymczasowej.  Całość relacji między stronami reguluje Ustawa z 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Ustawa określa m.in.:

 • Jakie są podstawowe prawa i obowiązki stron.
 • W jakich przypadkach podmioty mogą korzystać z usług pracy tymczasowej.
 • Warunki, kiedy zatrudnianie pracowników tymczasowych nie jest dozwolone.
 • Rodzaje umów oraz dopuszczalny czas zatrudniania pracowników tymczasowych.

Jakie korzyści osiąga pracodawca w wyniku pracy tymczasowej?

Pracownik zostaje zatrudniony przez agencję pracy tymczasowej (Antares Company), jednakże swoje obowiązki wykonuje u pracodawcy.

Główne korzyści z pracy tymczasowej dla pracodawcy to:

 • Obsługa przez Antares Company całego procesu pozyskania oraz obsługi kadrowej pracownika.
 • Przejęcie przez Antares Company wszystkich kwestii administracyjnych wobec pracownika takich jak: wypłata wynagrodzeń, odprowadzanie podatku, regulacja składek ZUS oraz wystawienie świadectwa pracy po zakończeniu współpracy.

Zapewniamy obsługę pracowników na polskim rynku pracy oraz na terenie wielu innych krajów Unii Europejskiej.

Doradztwo personalne jako jeden z elementów procesu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji oraz ich odpowiedniego naboru to kluczowy element dla pracodawcy jaki zapewnia Antares Company.

Zespół naszych ekspertów aktywnie wyszukuje najbardziej pożądane i utalentowane osoby w kraju i za granicą z uwzględnieniem oczekiwań pracodawcy.

Powierzając nam dobór najlepszej kadry masz pewność, że wpłynie to na obniżenie długofalowych kosztów związanych z procesami rekrutacyjnymi oraz poprawi elastyczność zasobów kadrowych w Twojej organizacji.

Zbieramy i analizujemy ogromną ilość danych, aby na ich podstawie dobrać najbardziej pasujące kandydatury na oferowane przez Ciebie stanowiska.

Doświadczenie naszej kadry w połączeniu z wykorzystaniem najnowszy narzędzi technologicznych oraz innowacyjnych i najbardziej efektywnych metod rekrutacji to gwarancja sukcesu w pozyskaniu nowych pracowników.

 

Najważniejsze zalety doradztwa personalnego w Antares Company to:

 • Obniżenie kosztów przedsiębiorstwa przez skrócenie czasu niezbędnego na rekrutację oraz zapewnienie wyższego poziomu kompetencji pracowników
 • Maksymalne wykorzystanie własnych zasobów do realizacji strategicznych celów przedsiębiorstwa i zwiększania zysków firmy bez absorbowania własnego personelu zadaniami, które wykonują za nich eksperci z Antares Company.
 • Gwarancja dostarczenia właściwego pracownika jeżeli aktualnie zatrudniony w wyniku naszej rekrutacji nie spełnia wymaganych oczekiwań.

Nasze atuty

Co robimy?

 • Rekrutacje krajowe 90% 90%
 • Rekrutacje zagraniczne 45% 45%
 • Rekrutacje specjalistyczne 60% 60%
 • Doradztwo biznesowe 65% 65%